DropTask 1.1.1 (ios)

DropTask

DropTask
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DropTask, iOS kullanıcıları için geliştirilen oldukça kullanışlı bir görev yönetimi uygulamasıdır.

DropTask, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde kullanabilecekleri gelişmiş bir verimlilik uygulamasıdır.

Özellikle aynı proje üzerinde birlikte çalışan kullanıcılar düşünülerek geliştirilen DropTask, işlerin çok daha düzenli ve hızlı bir şekilde tamamlanmasına olanak sağlayan bir görev yönetim uygulamasıdır.

Yapılacak tüm görevleri ve işleri listeleyebileceğiniz, yeni görevler oluşturabileceğiniz ve yapılacak işleri kişilere atayabileceğiniz uygulama oldukça kullanışlıdır.

Birlikte çalıştığınız projeler üzerinde iş bölümleri yapabileceğiniz ve kimin hangi konu veya görevler üzerinde çalıştığını takip edebileceğiniz DropTask ile iPhone'unuz üzerinde kolayca yeni görevler oluşturarak sadece sürükle bırak yöntemiyle görev atayabilirsiniz.

Aynı zamanda web servisiyle de senkronize olarak çalışan uygulama, tüm verilerinizi eşzamanlı olarak eşler ve görevlerinizi mobil cihazlarınız üzerinde görüntülemenize olanak sağlar.

Google Takvim ve Google Görevler ile de entegre olarak çalışan DropTask, işleri en kolay ve hızlı şekilde bitirmenizin en etkili yolu.

YORUMLAR