Egg Timer 2.1.4 (ios)

Egg Timer

Egg Timer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yumurtaları farklı şekillerde pişirme yöntemleri ve sürelerini kolayca öğrenebilirsiniz.

Yumurtayı istediğimiz kıvamda pişirmek, özellikle mutfakta başarılı olamayanlar için eziyet haline gelebiliyor. Bu soruna çözüm sunan Egg Timer, sadece iOS cihazlarınızı kullanarak istediğiniz kıvamda yumurta pişirmenizde yardımcı oluyor.

Yumurtanın haşlanmış, katı, rafadan, kayısı, omlet gibi birçok çeşidi bulunuyor. Ancak yumurtayı pişirmeye başladığımızda hangi tür için ne kadar zaman gerekiyor tahmin edemeyebiliyoruz. İstediğimiz gibi pişmeyen yumurtanın da pek fazla zevki kalmıyor diyebilirim. Mutfakta bu tür başarısızlıklar yaşayanlar düşünülerek geliştirilen Egg Timer, yumurta pişme süreleri hakkında bilgi sahibi olmanızı amaçlıyor. Bunun yanı sıra, yumurtayla yapılan çeşitli yemekleri de tarifleri ve pişme süreleriyle birlikte gösteren uygulama geniş bir içerik sunuyor diyebilirim.

Yumurtaların pişme süreleri için, hangi şekilde pişireceğinizi seçiyorsunuz ve buna göre bir zaman belirleniyor. Geriye doğru akan sayaç tamamlandığında, ocağı kapatıyorsunuz ve yumurta istediğiniz gibi pişmiş oluyor. Böyle pratik bir kullanım sunan Egg Timer uygulaması, mutfağa yeni alışanların işine yarayacaktır diye düşünüyorum. Ücretsiz olarak sunulan uygulamayı iPhone ve iPad cihazlarınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR