ESPN 4.2.1 (ios)

ESPN

ESPN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ESPN uygulaması çeşitli Amerikan spor liglerinden maç sonuçlarına ve videolara yer veriyor

ESPN, çeşitli Amerikan spor liglerinden anlık maç sonuçları ve önemli anların görüntüleri gibi içerikleri bir araya toplayan resmi ESPN uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza veya iPad tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip yararlanabileceğiniz bu resmi ESPN uygulaması içerisinde NBA, NFL, MLB, MLS gibi popüler liglerin yanında kolej futbolu, kolej basketbolu, kriket ligi gibi farklı liglerin de istatistiklerini bulabilirsiniz. Eğer iddia oynuyorsanız NBA maç sonuçları gibi bilgiler oldukça işinize yarayabiliyor. ESPN uygulamasını kullanarak bu tür bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

ESPN uygulaması maçlardaki önemli anların kısa videolarına da yer veriyor. Örnek olarak; bir NBA karşılaşmasındaki güzel smaçları, son saniye sayılarını veya blokları videolar halinde izleyebiliyorsunuz. Bunun yanında bu videoları uygulama aracılığıyla Facebook, Twitter, e-posta veya SMS yoluyla paylaşabiliyorsunuz.

ESPN içerisinde sonuçlar ve maçlar ile ilgili yorumlar gerçek zamanlı olarak listeleniyor. Bu sayede anlık olarak ilgi duyduğunuz ligleri takip edebiliyorsunuz. Uygulama içerisinden favori takımlarınızı belirleyebilir ve sadece o takımlarla iligli içerikleri filtrelenmiş bir şekilde takip edebilirsiniz.

ESPN içerisinde televizyon yayınlarına ve ücretsiz ESPN radyo yayınına da yer veriyor.

YORUMLAR