Eyes - The Horror Game 2.1 (ios)

Eyes - The Horror Game

2.1
Eyes - The Horror Game
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz korku oyunudur.

Odadan kaçış oyunu olarak tanımlayabileceğim bir korku oyunu olan EyesiOS cihazlarınıza indirip oynayabilirsiniz. Bağımsız bir geliştirici tarafından geliştirilen oyun Indie dediğimiz tarza giriyor diyebilirim. Bu da oyunu orijinal ve farklı yapıyor.

Oyun temel olarak bir odadan kaçış oyunu özellikleri taşıyor. Öncelike bir ödül avcısını canlandırdığınızı söylemeliyim. Kimsenin girmeye cesaret edemediği korku dolu bir eve giriyorsunuz ve buradaki değerli eşyaları toplamaya çalışıyorsunuz. Fakat bu esnada evde tahmin etmediğiniz gizemli bir şeyler döndüğünü anlıyorsunuz. Bu yüzden de ipuçlarını izliyor, kapıları açıyor ve bu evin gizemlerini açığa çıkarmaya çalışıyorsunuz.

Tüylerinizi diken diken edecek kadar korku dolu bir oyun olan Eyes gerçekten kaliteli grafikleri, oturduğunuz yerde tedirgin olmanıza sebep olacak sesleri ve müzikleri ve sizi içine çeken hikayesi ile dikkat çekiyor.

Oyunun tek eksi yönü kontrollerinin yeteri kadar hassas olmaması. Bu tür bir oyunda bu biraz eksikliğini hissettiriyor. Fakat onun dışında eğer  gizemli olaylara, paranormal aktivitelere ve korku dolu oyunlara meraklıysanız, indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR