Fabby Hair 1.2 (ios)

Fabby Hair

1.2
Fabby Hair
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fabby Hair, saçlarınızın rengini değiştirip farklı modeller uygulayabileceğiniz kullanışlı bir uygulamadır.

Fabby Hair, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir saç rengi değiştirme uygulamasıdır. Kadınların severek kullanabileceğini düşündüğüm Fabby Hair ile saçınızı farklı renklere büründürebiliyorsunuz.

Saçınızın rengini değiştirmeye karar verdiniz ancak nasıl görüneceğini merak ediyorsanız bu uygulama tam size göre. Farklı renklerle saçınızı boyayabileceğiniz uygulama, kolay kullanımıyla ön plana çıkıyor. Farklı tondan renklere sahip olan Fabby Hair, arayüzüyle de hoş bir görünüm sağlıyor. Uygulamayı ilk açtığınızda galerinizden bir fotoğraf seçiyor ya da anlık olarak fotoğraf çekiniyorsunuz. Daha sonra uygulama fotoğrafı analiz ederek saçınızı belirliyor ve renkleri uygulamak üzere paleti size sunuyor. Paleti kaydırarak renkleri seçiyor ve saçınıza uyguluyorsunuz. Daha sonra ise dilerseniz fotoğrafı telefonunuza kaydedebiliyor dilerseniz de sosyal medya uygulamalarıyla paylaşabiliyorsunuz. Son derece basit bir kullanıma sahip olan Fabby Hair'i sakın kaçırmayın.

Minimal boyutu ve kolay kullanımıyla Fabby Hair sizleri bekliyor. Fabby Hair uygulamasının iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR