FallDown! 2 1.5 (ios)

FallDown! 2

1.5
FallDown! 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FallDown! 2, bir topun kontrolünü sağlayarak önünüze çıkan engelleri atlatmaya çalışacağını eğlenceli ve bağımlılık yapan bir iOS oyunudur.

FallDown! 2, sahip olduğu oyun yapısı ve görsel efektler ile oyun dünyasına farklı bir bakış açısı kazandıran yeni ve eğlenceli bir iOS oyunudur. Oyunu oynamak tamamen ücretsiz ve oldukça eğlenceli. Eğer hıza dayalı oyunlardan hoşlanıyorsanız Fall Down! 2'yi kesinlikle seveceğinize eminim.

Oyundaki amacınız kontrol ettiğiniz topu iyi şekilde yönlendirmek ve gidebildiğiniz kadar derine gitmek. Ekranın üst kısmında bulunan topu kesmek için gittikçe size yaklaşmaktadır. Bu nedenle olabildiğinde akıllı ve hızlı olmalısınız.  Topu kontrol ederek ilerlerken boşlukları bularak topu geçirmeli ve yolunuza devam etmelisiniz. Tabi tüm bunları yaparken yol üzerindeki altınları toplamayıda ihmal etmemniz gerekiyor. ayrıca yol üzerinde bulunan bombalara da basmamanız gerekiyor. Bastığınız takdirde topunuz patlar ve oyun biter.

Kulağa kolay gelmesine rağmen, hiç de öyle olmayan oyunu oynadıkça bağımlısı olabilirsiniz. Grafikleri basit olarak tasarlanmış fakat oyunun genel yapısı ile oldukça uyumlu duruyor.

Özellikler:

  • Bir çok oynayabileceğiniz bölüm
  • Oynaması heyecanlı
  • Aldığınız puanları paylaşmanızı sağlayan Game Center desteği
  • Güçlendirici özellikler
  • Yolunuzda sizi durdurmaya çalışan engeller

YORUMLAR