Fancy Fonts

Fancy Fonts
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fancy Font uygulaması sayesinde farklı kanallar üzerinde paylaştığımız metinlerin fontlarını dilediğimiz gibi özelleştirebiliyoruz.

Fancy Fonts, iOS işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir font oluşturma aracı olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulamayı hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde kullanabiliyoruz. Uygulama sayesinde metinlerimize daha orijinal bir görünüm akzandırabiliyor ve bu metinleri gönderdiğimiz kişileri şaşırtabiliyoruz.

Uygulamayı hemen hemen her yerde kullanmak mümkün. Instagram, Facebook profillerimizde yer alan bilgileri düzenlerken veya mesaj atarken Fancy Fonts'taki fontları kullanabiliyoruz. Uygulamada tam tamına 90'dan fazla font tipi sunuluyor. Sadece mesajımızı yazmamız ve fontu seçmemiz yeteli oluyor. Daha sonra bu yazıyı kopyalayıp dilediğimiz yere yapıştırabiliyoruz.

Açıkçası uygulamada çok kolay anlaşılan bir arayüze yer verilmiş. Herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilecek bir kapasiteye sahip olan bu arayüzde aradığımız her özelliğe vakit kaybetmeden erişim sağlayabiliyoruz.

Metinleri ana bölüme yazdıktan sonra ekranın alt bölümündeki font alternatiflerinden dilediğimiz seçebiliyoruz. İstersek sosyal medya entegrasyonundan faydalanarak yazdığımız yazıları direkt olarak gönderebiliyoruz.

Genel olarak başarılı bir kullanım deneyimi sunan Fancy Fonts sıradan yazı efektlerinden sıkılan kullanıcılar için ideal bir seçenek.

YORUMLAR