Fanuts Quiz

Fanuts Quiz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fanuts Quiz, futbol bilgisini test etmek isteyenlere hitap eden bir yarışma oyunu.

Frants Quiz, futbol tutkunlarına hitap eden ücretsiz bir bilgi yarışması oyunu olarak tanımlanabilir. Hiçbir ücret ödemesi yapmadan sahip olabileceğimiz Frants Quiz'de futbola dair sorulan birçok soruya doğru yanıt vermeye çalışıyoruz.

Oyunda karşımıza çıkan sorularda dört adet futbolla alakalı resim gösteriliyor. Bu resimlerin ortak bir noktası bulunuyor. Biz de bu ortak noktayı bulmak için tahminlerde bulunuyoruz. 600'den fazla bulmaca olduğunu düşünürsek oyunun uzun süre boyunca oynanabileceğini söyleyebiliriz.

Her ne kadar soruya dayalı bir bulmaca oyunu olsa da Frants Quiz'in yapımcıları grafik disiplininde üst düzey işler çıkartmışlar. Oyun esnasında karşımıza çıkan tasarımlar renkli ve canlı karakterlere sahipler.

Bulmacalar sırasında tahmin etmekte ve bulmakta zorlandığımız bir soruyla karşılaşırsak ipucu seçeneğinden faydalanabiliyoruz.

Oyunun en güzel yanlarından birisi de gerçek oyunculara ve hatta arkadaşlarımıza karşı bile mücadele edebilmemize imkan sunması. Eğer futbolla aranız iyiyse Frants Quiz sizi uzun bir süre boyunca ekran başında tutacaktır.

YORUMLAR