Fatty!

Fatty!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fatty! mobil cihazları üzerinde oynayabileceği eğlenceli ve çocuksu bir oyun arayan herkese hitap eden bir yapım.

Fatty! özellikle çocuklara hitap eden keyifli bir oyun. Eğlence üzerine yoğunlaşan yapısı ve renkli arayüzüyle dikkat çeken Fatty!'de abur cubur yeme meraklısı bir karakterin kontrolünü elimize alıyoruz. Bu karakteri bölüm boyunca kontrol ederek ne kadar yiyecek varsa toplamaya çalışıyoruz. Ne kadar uzağa gidersek ve ne kadar fazla yiyecek yersek o denli fazla puan alıyoruz.

Elbette bunu gerçekleştirmek hiç de kolay olmuyor zira önümüze çok sayıda engel çıkıyor ve yolumuzdan alıkoymaya çalışıyorlar. Biz de kıvrak hareketlerle bu engelleri aşarak sorunsuz bir şekilde yolumuza devam etmeye çalışıyoruz. Fatty!'nin en fazla dikkat çeken yanı ise farklı oyun modlarına sahip olması. Bu oyun modları Fatty!'nin zamanla tekdüze olmasını engelliyor.

Fatty!'de yer alan tüm araziler anlık olarak rasgele yaratılıyor. Bir bölümden diğerine geçtiğimizde tamamen farklı bir çevreyle karşılaşıyoruz. Bu özellik de oyunun orijinal bir çizgide ilerlemesine katkıda bulunuyor.

Genel olarak Fatty! Hikaye olarak çok bir derinlik sunmasa da oynanış yapısı ve sunduğu eğlenceli atmosfer ile mobil cihazlar üzerinde oynanabilecek ideal oyunlar arasında yer alıyor.

YORUMLAR