Fenerbahçe Ülker Stadyumu

Fenerbahçe Ülker Stadyumu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fenerbahçe Ülker Stadyumu, Türk Telekom'un desteğiyle hazırlanan Türkiye'nin ilk stadyum uygulaması.

Fenerbahçe Ülker Stadyumu, Türkiye’nin ilk stadyum uygulaması olmasıyla öne çıkıyor. iPhone’unuza ücretsiz indirip profilinizi oluşturarak kullanabileceğiniz uygulamada metin ve görsel paylaşımında bulunarak takımınıza bağlılığınızı göstermekten uygulama üzerinden yapılan dijital kareografilerle etkileşimli oyunlara katılmaya stat atmosferini her an her yerden yaşamanız için her şey mevcut.

Türk Telekom’un Fenerbahçe taraftarlarına özel hazırladığı Fenerbahçe SK uygulamasından çıkardığı ilk stadyum uygulaması Fenerbahçe Ülker Stadyumu, Fenerbahçe’ye gönül verenlere özel bir iletişim platformu sunuyor. Taraftar olarak maç anında ödüllü soru cevap yarışmaları ve tribünler arası yarışmalara katılabiliyor, tezahürat paylaşımlarında bulunabiliyor, maç atmosferini maça gelmeyenlerle paylaşabiliyorsunuz.

Maça gelemeyenlerin o çoşkulu atmosferi yaşamaları için hazırlanmış uygulamanın ilerleyen sürümünde desibel metreyle tezahürat ses ölçümü, stadyum içinde bulunan 200’ü aşkın dijital ekranda yazı ve görsel olarak paylaşımda bulunmak mümkün olacakmış. Fenerbahçe’nin hiçbir maçını kaçırmıyorsanız bu uygulamayı kesinlikle indirmelisiniz.

YORUMLAR