Fenerbahçe SK

Fenerbahçe SK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 848
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fenerbahçe İletişim Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş.

Fenerbahçe SK, Fenerbahçe Spor Kulübü resmi Android uygulaması.

Fenerbahçe SK, Fenerbahçe Spor Kulübü resmi Android uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Türk Telekom Grubu’nun desteğiyle hazırlanan uygulamada sarı kanaryaya gönül vermiş taraftarların arayıp ta bulamayacakları hiçbir şey yok diyebilirim. Haberler, videolar, oyunlar, sohbet ve çok daha fazlası resmi Fenerbahçe uygulamasında karşımızda.

Fenerbahçe’nin Android kullanıcılarına ücretsiz sunduğu resmi uygulamasında takımın haberlerinden resmi bilgilere, istatistiklerden özel fotoğraf ve videolara anında ulaşmak mümkün. Profilinizi oluştururarak kullanmaya başlayabileceğiniz uygulama ana sayfayı haberler (Facebook entegrasyonu ile sağlanmış, beğenip paylaşabiliyorsunuz.) fikstür (haberlerin altında hızlıca göz atıp detaylara inebiliyorsunuz) ve puan durumu ( iç ve dışa sahadaki puan durumunu da görebiliyorsunuz) oluşturuyor. Haberler, oynanan maçlar ve puan durumunun haricinde kulüp hakkında resmi bilgilere ulaşmanız, sosyal ağ hesaplarını takip etmeniz, diğer Fenerbahçelilerle sohbet etmeniz mümkün.

Fenerbahçe futbol, basketbol, voleybol, yelken, masa tenisi, boks, yüzme, kürek, atletizm takımlarında forma giyen oyuncular ve teknik kadro hakkında bilgilere de ulaşabildiğiniz uygulamada Loca bölümü de bulunmakta. Locaya katılarak Fenerbahçelilere sunulan avatanjlardan faydalanma şansına sahipsiniz. Ancak bu alan yapım aşamasında karşımıza çıkıyor.