FINAL FANTASY BRAVE EXVIUS 2.8.0 (ios)

FINAL FANTASY BRAVE EXVIUS

FINAL FANTASY BRAVE EXVIUS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Onlarca farklı savaş kahramanının yer aldığı benzersiz bir rol oyunudur.

Basit fakat etkili savaşların yer verildiği FINAL FANTASY BRAVE EXVIUS, Android ve İOS sürüme sahip tüm cihazlarda oynayabileceğiniz muazzam bir rol oyunu olarak dikkat çekmektedir. 

Stratejik planlara ve farklı taktiklere ihtiyacınız olan bu oyun ile basit savaşlar yaparak ganimet toplayabilirsiniz. Issız yollarda, karanlık zindanlarda ve korkunç yaratıkların yer aldığı tehlikeli bölgelerde savaş kahramanınız ile uzun bir yolculuk sizi bekliyor. Arena savaşlarına ve çeşitli turnuvalara katılarak farklı ödüller kazanabilirsiniz. Özel yetenek ve sihir güçleriniz ile heyecan verici savaşlar yaparak kristal parçalarını toplamalısınız. 

Kaliteli görüntü grafiklerinin ve etkileyici renklerin bolca yer verildiği bu oyunda, kendinizi macera dolu farklı hikayelerin içinde bulacaksınız. Keşifler yaparak yeni yollar ve bölgelere ulaşabilirsiniz. Oyun içerisinde kılıç, balta, ok ve daha birçok savaş aletinin yanı sıra, birbirinden farklı özelliklere sahip onlarca savaş karakteri yer almaktadır. 

Tamamen ücretsiz olarak hizmetinize sunulan ve 5 milyondan fazla oyuncu tarafından sevilerek oynanan FINAL FANTASY BRAVE EXVIUS, sıra dışı bir rol oyun yapısına sahiptir. 
 

YORUMLAR