Findery 2.2.0 (ios)

Findery

Findery
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    35

  • Üretici

    2bkco

Findery uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan ilginizi çeken yerleri keşfedebilir, diğer kullanıcılar için ipuçları bırakabilirsiniz.

Findery uygulaması, yeni yerler keşfetmekten hoşlanan iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarında faydalanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Hem kolay kullanımı hem de istenilen tüm detaylara erişmenize izin veren yapısı sayesinde içinizdeki gezgini ortaya çıkarabileceğine inanıyorum.

Uygulamayı kullanırken yaşadığınız yerdeki veya gittiğiniz yerlerdeki ilginizi çekebilecek mekanları bulabiliyor, diğer kullanıcıların buralarda nasıl deneyimler elde ettiklerini inceleyebiliyorsunuz. Bu sayede belki de daha önce hiç dikkatinizi çekmemiş yerleri ve buralardaki aktiviteleri hemen farkedebiliyorsunuz. Elbette yaşadığınız kendi deneyimlerinizi de başka kullanıcılara yardımı dokunması için Findery içerisinden paylaşabiliyorsunuz.

Uygulamada paylaştığınız anılar illa ki karmaşık ve günlük gibi bol detaylı olmak zorunda da değil. İlginizi çeken ziyaret ettiğiniz yerlerin hepsine minik notlar bırakabiliyor ve böylece olabildiğince hızlı bir şekilde ifade etmek istediklerinizi diğer kullanıcılara aktarabiliyorsunuz.

Gelecekte görmek istediğiniz yerleri önceden işaretleyebildiğiniz Findery uygulamasında, buraları keşfettikçe puan kazanma şansınız da mevcut. Sanal dünya ve gerçek dünyayı oldukça güzel bir konseptle bir araya getiren uygulamanın tüm gezginler tarafından beğenilerek kullanılacağına inanıyorum.

Eğer nereleri gezmek istediğinizi keşfetmek ve daha sonra kendi deneyimlerinizi başkalarına aktarmak istiyorsanız denemeden geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR