Fixies The Masters 1.0.4 (ios)

Fixies The Masters

Fixies The Masters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    34

  • Üretici

    Apps Ministry LLC

Android için ücretsiz bir eşya tamir etme oyunu olan Fixies The Masters ile çocuğunuz eşyaların içindekileri merak etmek için onları parçalamayı bırakacaklar.

Çocuklarınızın evde bulunan eşyaların içinde olanları merak ettikleri oluyor mu? Birçok minik bu güzel eşyaları meraktan parçalamak konusunda sabıkalıyken iOS için çıkan illginç bir oyun olan Fixies The Master bu olaya dur diyecek yeni bir fikir ile geliyor. Televizyon kumanlarını parçalayan miniklere doğru yolu gösterecek bu oyun sayesinde saç kurutması makinesinden fotoğraf makinesine kadar birçok farklı cisim iç kısımlarıyla düzeltildiği gibi tamir de ediliyor.

Oyunun en büyük artı puanı bulmaca gibi hazırlanmış olan tamir etme görevlerinin çocuklar için son derece eğitici olması. Eşyaların kıymeti konusunda yeterince fikir sahibi olmayan gençler bu oyun sayesinde merak ettikleri eşyaların içini eşeleyebildikleri gibi prize takılı olan eşyalar konusunda dikkatli olmaları gerektiğini ve tamir işinin aslında hiç de kolay olmadığını öğreniyorlar.

iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış bu eğitim amaçlı oyun sürpriz bir şekilde yetişkinleri bile eğlendirebilecek kadar iyi tasarlanmış. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen Fixies The Masters içerisinde bulunan reklamları uzaklaştırmak istediğinizde veya ekstra araç gereç sahibi olmak istediğinizde size uygulama içi satın alma seçeneklerini sunacaktır.

YORUMLAR