Fleksy 2.0.2 (ios)

Fleksy

Fleksy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    393

  • Üretici

    Syntellia

Fleksy, iOS kullanıcılarının daha hızlı yazı yazabilmeleri için yaratıcı çözüm ve özellikler bulunduran yararlı bir iOS klavye uygulamasıdır.

Özellikle yeni iPhone kullanıcıları için, standart klavyeleri kullanmak biraz zor olabiliyor. Bununla birlikte yıllardır iPhone sahibi olup, standart klavyenin yetersizliğinden şikayetçi olan bir çok kullanıcı bulunmaktadır. Sizde iOS cihaz sahibi iseniz ve klavyeyi kullanarak daha hızlı yazı yazmak istiyorsanız, Fleksy'i deneyebilirsiniz. Bu kullanışlı klavye uygulaması ile yazma hızınızı arttırabilirsiniz.

Kullanıcılara yardımcı olmak için bir çok yararlı özellik barındıran Fleksy, oldukça kolay kullanıma sahip bir uygulamadır. Aklınızı okuyarak neler yazmak istediğinizi tahmin eden Fleksy, genel olarak yazı hızınızı arttırmaktadır. Uygulamayı kullanmak için harflerin üzerlerine dokunarak, düşünmek istediğiniz kelimeleri görebilir ve eklemek istediğinizi boşluğa doğru götürebilirsiniz. Herhangi bir kelimeyi değiştirmek istediğinizde parmağınızı sürüklemeniz yeterli olacaktır.

Silmeniz gereken ufak hatalar da Fleksy ile oldukça kolay yapılmaktadır. Parmağınızı sola doğru götürerek kelimenin tamamını silebiliyorsunuz. Parmağınız yukardan aşağıdan yukarı veya yukarıdan aşağı hareket ettirerek klavyenin görünmesini veya görünmemesini sağlayabilirsiniz.

Uygulama ile kullanıcılar istedikleri özel isimleri de yazabilmektedirler. Yazı hızınızı arttırmak için farklı ve kullanışlı bir klavye uygulaması arıyorsanız, Fleksy'i ücretsiz olarak indirerek iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanabilirsiniz.

YORUMLAR