FlightAware 4.3.3 (ios)

FlightAware

FlightAware
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    51

  • Üretici

    FlightAware

FlightAware ile takip etmek istediğiniz uçak hakkında merak ettiğiniz her bilgiyi gerçek zamanlı takip edebiliyorsunuz.

ABD ve Kanada için hazırlanarak başlayan FlightAware isimli uygulama gün geçtikçe gelen yeni güncellemeler sayesinde neredeyse tüm dünyayı kapsayan bir uçuş bilgi sistemine dönüştü. Uçakların hareketlerini gerçek zamanlı takip etme fırsatını size sunan bu uygulama uçak kaydı, uçuş numarası, havalimanı ve giden ve gelen şehirleri üzerinde arama yapmanızı sağlayarak tüm sonuçları listeliyor.

FlightAware size uçaklarla ilgili tüm bilgileri rakamsal olarak vermekle kalmıyor, aynı zamanda harita üzerinde yönlenmiş olduğu güzergahı da görüntülüyor. Türkiye üzerinde henüz tam hizmet vermeyen uygulama, Atlasjet havayollarının yurtiçi uçuşlarını görüntülemiyor ve bu sebepten ötürü biraz tepki çekiyor ama sürekli güncellenmesiyle bilinen FlightAware her fırsatta yeni havalimanlarını ve havayolu şirketini hizmetine dahil etmekte geri kalmıyor. Dolayısıyla bu konu ile ilgili sıkıntının kısa bir zamanda çözüleceğini düşünüyoruz.

Havalimanından almanız gereken bir yolcu varsa veya uçağınızın hangi yöne doğru uçtuğunu, hangi ülkelerde gezeceğini merak ediyorsanız bu uygulama tüm bu sorularınızı başarılı bir şekilde cevaplıyor.

ARTILAR

Türkçe dil desteği

Kullanışlı bir uygulama

Ücretsiz

EKSİLER

Bazı uçuş hatlarının görüntülenemiyor

YORUMLAR