Flow

Flow
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flow, iPhone ve iPad'iniz için gelişmiş ve yenilikçi internet tarayıcısıdır.

Flow, dahili dosya yöneticisine ve indirme yöneticisine sahip gelişmiş bir web tarayıcıdır. iOS 7 tasarımlı yenilikçi web tarayıcısını tamamen ücretsiz olarak iPhone ve iPad'inize yükleyebilirsiniz.

Flow uygulaması ile internette hızlıca gezinmenin yanı sıra video, resim ve pdf dosyalarını iOS cihazınıza kaydedebilir, iCloud ve Dropbox üzerindeki dosyalarınızı yönetebilir, PDF dosyalarını görüntüleyebilir ve yazdırabilirsiniz.

  • Web Tarayıcı:

Hem arama yapmanıza hem de adres girmenize imkan tanıyan adres çubuğuna sahip web tarayıcı, Google, Bing ve Yahoo! gibi popüler arama motorlarını desteklemektedir. Rahatsız edici reklamları engelleyen tarayıcıda internette iz bırakmadan gezinmenizi sağlayan Gizli Mod özelliği de bulunmaktadır. Ayrıca geçmiş özelliği ile daha önce ziyaret ettiğiniz tüm web sitelerini görebilir, yerimi yöneticisi ile sık kullandığınız web sitelerine daha kolay ulaşabilirsiniz.

  • İndirme Yöneticisi:

Flow, beğendiğiniz video, resim, müzik ve pdf dosyalarını arka planda, hızlı bir şekilde sessiz sedasız indirir. İndirilen dosyaları duraklatabilir, dilediğiniz an yeniden başlatabilirsiniz. Tüm indirme işlemlerini anlık olarak takip edebilirsiniz.

  • Dosya Yöneticisi:

Apple'un bulut depolama çözümü iCloud ve en çok tercih edilen bulut depolama uygulaması Dropbox desteğine sahip tarayıcı ile dosyalarınızı taşıyabilir, silebilir, e-posta olarak gönderebilir, klasör oluşturabilir, film rulonuza kaydedebilirsiniz. Mp4, mov, gif, txt, zip, png, jpeg ve daha pek çok dosya formatını rahatlıkla açabilirsiniz. Ayrıca bulut depolama alanındaki dosyalarınızı içe aktarabilir veya buluta yükleyebilirsiniz.

  • PDF Okuyucu:

Dosyalarınızı yönetmenize ve indirmenize imkan tanıyan özelliklere sahip tarayıcı, PDF dosyalarını da desteklemektedir. PDF dosyalarını görüntülemenin yanı sıra yer imlerine ekleyebilir, yazdırabilir ve iMessage veya e-posta aracılığıyla gönderebilirsiniz.

  • Okuma Servisleri:

Sonradan okumak üzere işaretlediğiniz makaleleri unutmamanızı sağlayan servislerden en popülerleri diyebileceğimiz Instapaper ve Pocket hesabınızı da kullanmanıza imkan tanıyan tarayıcıda çoklu görev özelliği de bulunmaktadır.

Tamamen ücretsiz kullanabileceğiniz ve rahatsız edici reklamlar içermeyen Flow, iPhone ve iPad'iniz için tam özellikli bir web tarayıcısıdır.

YORUMLAR