Friend Check 2.2 (ios)

Friend Check

2.2
Friend Check
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farklı sosyal medya hesaplarınızı tek bir uygulamadan kontrol etmenize imkan tanıyan Friend Check'i ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Friend Check sosyal medya platformlarını aktif olarak kullananların mutlaka denemesi gereken ücretsiz araçlardan bir tanesi.

Twitter, Instagram ve Facebook'ta yer alan takipçilerinizi kolay ve hızlı bir şekilde yönetmenize imkan tanıyan Friend Check ile sizi kim takip etmiş, kim takibi bırakmış görebileceksiniz. Hızlı çalışan ve kullanıcı dostu arayüzüyle dikkat çeken uygulamanın en önemli özelliği, hesaplarınızda meydana gelen değişimleri detaylı bir rapor haline getirip sunması. Bu raporlara göz atarak hesaplarınızda medyana gelen değişimleri takip edebilirsiniz.

Temel özellikler;

  • Yüksek performans
  • Temiz ve hoş tasarım
  • Ana uygulamalara tek dokunuşla geçiş
  • Fotoğraf paylaşım imkan tanıması
  • Temel fonksiyonları içermesi

Uygulama sadece arkadaş durumunu takip etmeye yaramıyor, aynı zamanda ana uygulamalarda gerçekleştirilen bazı özellikleri kullanmanıza da imkan tanıyor. Friend Check kullanarak yeni kişiler takip edebilir ve hesaplarınızı detaylı bir şekilde yönetebilirsiniz. Tüm uygulamalar tek bir uygulamada toplanmış. Aktif olarak kullandığınız hesapları yönetebileceğiniz kapsamlı bir uygulama arıyorsanız Friend Check tam size göre.

YORUMLAR