Ghostbusters Puzzle Fighter

Ghostbusters Puzzle Fighter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ghostbusters Puzzle Fighter mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur

Ghostbusters Puzzle Fighter sevilen çizgi seri Hayalet Avcıları'nı mobil cihazlarımıza taşıyan bir eşleştirme oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olan Ghostbusters Puzzle Fighter'da bütün olaylar New York'un hayaletler tarafından istila edilmesiyle başlıyor. Dünyayı ele geçirmeyi düşünen hayaletler şehrin farklı yerlerinde ortaya çıkan gizemli geçitlerden dünyaya akarken bize düşen görev kendi hayalet avcısı takımımızı kurmak ve hayaletleri yakalayarak onları geri göndermek. Bu iş için favori Hayalet Avcıları kahramanlarınızı seçebiliyorsunuz ve takımınıza dahil edebiliyorsunuz.

Ghostbusters Puzzle Fighter oyun yapısı olarak bir üçlü eşleştirme oyunuyla bir kart oyununun karışımı olarak tanımlanabilir. Ayrıca oyunun içerisinde RPG elementleri de serpiştirilmiş. Oyun içerisinde hayaletlerle karşılaşırken ekrandaki taşları birleştirmeye çalışıyoruz. Aynı renkte 3 taşı yan yana getirdiğimizde taşlar yok oluyor. Sahip olduğumuz kartları kullanarak avantaj kazanabiliyor ve kartın sahip olduğu güçlerden yararlanabiliyoruz. Ghostbusters Puzzle Fighter'da bulmacaları çözdükçe kahramanlarımızı geliştirebilmemiz de mümkün.

Ghostbusters Puzzle Fighter'da bölümleri geçtikçe senaryoda bir adım daha ilerliyorsunuz. Oyunun sahip olduğu online modunda diğer oyuncularlar gerçek zamanlı olarak bire bir karşılaşmalar yapabilmektesiniz. Bulmaca oyunlarını seviyorsanız Hayalet Avcıları temalı bu oyun hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR