Glympse 3.4 (ios)

Glympse

3.4
Glympse
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    293

  • Üretici

    Share Your Way

Glympse, arkadaşlarınız yada aile bireyleriniz ile bulunduğunuz konumu paylaşma ve onların yerini görebilme özelliklerine sahip olan yararlı ve ücretsiz bir iOS uygulaması.

Glympse, yer görme ve gösterme uygulaması olarak nitelendirebileceğiniz ücretsiz bir iOS navigasyon uygulaması. GPS lokasyonu paylaşarak istediğiniz kişilerin nerede olduğunuzu görmesini sağlayan uygulama, izin veren kişiler için de sizin onların nerede olduğunu görmenizi sağlıyor.

Çalışanlar, aile bireyleri yada sıkı arkadaşlar arasında kullanılabilecek uygulama sayesinde bulunduğunuz yeri dilediğiniz a paylaşabiliyorsunuz. ullanmak için herhangi bir kayıt işlemi gerektirmeyen uygulama, birilerinin yerini görmek istediğinizde karşı tarafın onayını istiyor. Örneğin kardeşinizle daha önce gitmediğiniz bir yerde buluşacaksınız ve yeri tam aolarak bilmiyorsunuz diyelim. Glympse uygulaması üzerinden kardeşinizin yerini görmek istediğinizde kardeşinize yerini paylaşmak isteyip istemediği soruluyor ve onay verirse nerede olduğunuz tam olarak harita üzerinde görebiliyorsunuz. Böylece sıkıntı yaşamadan yanına gidebilmek mümkün oluyor.

Paylaşım yaptığınız yer bilgileri uygulama içerisinde güvenle korunuyor. Bu sayede nerede olduğunuz uygulama üzerinden başakaları tarafından görüntülenemiyor. Uygulama genel olarak sürekli check-in'ler yaptığımız Swarm uygulamasına benzemesine rağmen, sadece halka açık versiyonu değilmiş gibi düşünebilirsiniz.

Arkaplanda çalışmasına rağmen iPhone ve iPad'lerinizi fazla yormayan uygulama üzerinde yer paylaşımlarını görebilmenizi sağlayan dinamik bir harita bulunuyor. Böylece yerini paylaşan kişilerin nerede olduklarını rahatlıkla görebiliyorsunuz.

Buluşmalar ve yer kontrolleri için kullanılabilecek uygulamayı iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip deneyebiliyorsunuz. Uygulama içerisinde herhangi bir satın alma opsiyonu yoktur ve herhangi bir ücret ödemeden dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

YORUMLAR