Swarm

Swarm

(iOS)
Editör Puanı: 4.5/5
4.5
Swarm
Swarm
Swarm

iOS için Swarm Uygulaması

Erkan Calp Son güncelleme 3 yıl önce

Foursquare’in yeni uygulaması Swarm, dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınızın aktivitelerini takip edebileceğiniz, onlarca kolay ve hızlı bir şekilde etkileşime geçebileceğiniz ücretsiz ve Türkçe dil desteği sunan bir sosyal ağ uygulamasıdır.

Ülkemizde de aktif şekilde kullanılan check-in uygulaması Foursquare’in yerine geçen Swarm, daha fazla sosyal içerik sunuyor. Olabildiğince sade tasarlanmış kullanıcı arayüzü ile gelen uygulama konumunu tespit ederek arkadaşlarınızın bulunduğunuz yere ne kadar uzaklıkta olduğunu gösteriyor. Çok yakınınızda olan, birkaç adım ötenizde olan veya size çok uzak olan arkadaşlarınızla ayrı ayrı görebiliyorsunuz. Swarm’ın öne çıkan diğer bir özelliği de arkadaşlarınızı bulunduğunuz etkinliğe davet edebilmeniz. Yakındaki Planlar bölümünden arkadaşlarınızın etkinlik davetlerine göz atabilir veya arkadaşlarınızla buluşma ayarlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra arkadaşlarınızın check-in’leri ve check-in, beğenme ve arkadaşlık istekleri hakkında bildirimler ayrı sekmelerde gösteriliyor. Profiliniz resminize dokunarak profil sayfanızı görüntüleyebilir, kişi ekleme ve ayarlar menüsüne ulaşabilirsiniz. Profilden bahsetmişken Swarm’u kullanabilmeniz için ayrıca üyelik oluşturmanız gerekmiyor. Foursquare profil bilgileriniz uygulamaya otomatik olarak aktarılıyor ve Swarm’u hemen kullanmaya başlıyorsunuz.

Swarm’ı Foursquare’den farklı kılan diğer bir özellik ise check-in’lere eklenen sticker yani etiketler. Profil görüntünüzün yanında bulunan konum simgesine dokunduğunuzda check-in ekranı karşınıza geliyor. Ücretsiz olan bu stickerlardan dilediğinizi seçerek check-in’inize ekleyebiliyorsunuz.

Foursquare’in yeni uygulaması Swarm, iOS 7 yüklü tüm iPhone ve iPad’lerle uyumlu ve hızlı bir şekilde çalışıyor.

Swarm için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Japonca Rusça Türkçe Portekizce Almanca Fransızca italyanca ispanyolca İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
30 / 13,879
İşletim Sistemi:
iPhone (OS)/iPad (OS)
Gereklilik:
iOS 7.0 ve üzeri
Üretici:
foursquare

Sosyal Medya Popülerleri

 1. Omegle
  OmegleiPhone ve iPad için Sohbet Uygulaması
 2. Instagram
  InstagramiPhone, iPod Touch ve iPad İçin Fotoğraf Paylaşma Uygulaması
 3. Facebook Mobil
  Facebook MobiliPhone ve iPad İçin Facebook Uygulaması
 4. Azar
  AzariPhone ve iPad için Görüntülü Sohbet Uygulaması
 5. Playr
  PlayriPhone ve iPad için Oyun Geliştirme Uygulaması