Govego 1.0 (ios)

Govego

1.0
Govego
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Govego uygulaması ile 80'i aşkın firmaya ait otobüs biletlerini en uygun fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Govego uygulamasıyla iOS işletim sistemli cihazlarınız üzerinden, otobüs biletlerinizi en uygun fiyata bulabilirsiniz.

Tüm otobüs firmalarına ait seferlere ulaşabileceğiniz Govego uygulaması, biletlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde almanızı kolaylaştırıyor. Ayrıca, uygulamayı kullanan kullanıcılara özel uygulanan dönemsel indirimler ve kampanyalar sayesinde, normalden daha ucuza otobüs bileti satın alabilmeniz de mümkün.

Gerçekleştireceğiniz seyahat için en ucuz bilet satan firmaları tek tek aramaktan kurtaran Govego uygulaması, 3DS Güvenli Ödeme Sistemi ile güvenle alışveriş yapmanızı sağlıyor. Uygulama üzerinden satın almış olduğunuz biletlerinizle ilgili önceki işlemleri de inceleyebileceğiniz uygulamada, ücretsiz online iade yapma hakkınız da bulunuyor.

Govego uygulaması üzerinden yakında; İDO, BUDO, feribot, vapur, deniz otobüsü ve tren seferleri sorgulamaları yapıp, THY, Atlas Jet ve Pegasus gibi hava yolu firmalarının biletlerini de iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden satın alabileceksiniz.

Uygulama üzerinden bilet alabileceğiniz firmalar şunlar; Metro Turizm, Ulusoy Turizm, Varan Turizm, Nilüfer Turizm ve Balıkesir Uludağ Turizm gibi 80’i aşkın seçkin otobüs firması.

YORUMLAR