Happy Fall 1.1.2 (ios)

Happy Fall

Happy Fall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli retro oyundur.

Zıplama oyunları önce bilgisayarda Icy Tower isimli oyunla başlayan sonra da mobil cihazlarda pek çok benzer oyunla yükselişe geçen bir tarz. Platformlar üzerinde  çıkabildiğiniz kadar yükseğe zıplamanızı amaçlayan bu oyunlar çok eğlenceli.

Happy Fall ise bu oyunlara benziyor fakat amacınız bunun tam tersi. Platformlar üzerinde düşebildiğiniz kadar aşağılara düşmeye çalışıyorsunuz. Bu arada da platformlar yavaş yavaş yükseliyor elbette ki.

Happy Jump isimli oyunun devamı olan bu oyunda da yine jölemsi sevimli karakterleri yönetiyorsunuz. Aşağılara düşerken aynı zamanda paraları toplayıp, tehlikeli sineklerden de kaçmaya çalışıyorsunuz.

Çeşitli güçlendiriciler ise size bu amacınızda yardımcı oluyor. Topladığınız paralarla istediğiniz güçlendiricileri alabileceğiniz gibi yeni karakterleri de açtırabiliyorsunuz.

Noodlecake Studios firması tarafından geliştirilen Happy Fall da çok eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bir oyun. Aynı zamanda da etkileyici ve hoş grafiklere sahip. Eğer siz de bu tarzı seviyorsanız, indirip denemenizi tavsiye ederim.