Harvest Slots 2.1 (ios)

Harvest Slots

2.1
Harvest Slots
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Harvest Slots, iOS işletim sistemi taşıyan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, çiftlik yönetme temalı şans oyunu.

Harvest Slots, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir şans oyunu olarak öne çıkıyor.

Aynı kategoride yer alan rakiplerinden sunduğu ilginç atmosfer ile farklılaşan Harvest Slots'ta her ne kadar şans oyunu oynuyor olsak da tema olarak çiftlik işletme oyunu kullanılmış. Açıkçası bu iki farklı oyun kategorisinin başarılı bir şekilde buluşturulduğunu belirtmemiz gerekiyor.

Oyunda yapmamız gereken şeyler arasında çiftliğimize çeki düzen vermek ve sürekliliğini sağlamak yer alıyor. Çiftliğimizde yer alan bitkilere ve hayvanlara dikkat etmeli, düzenli bir şekilde günlüük işlerimizi yapmalıyız. Buna ek olarak çiftliğimizde bulunan makinelerden faydalanarak ürünler yetiştirmeliyiz. Buraya kadar her şey sırada bir çiftlik oyunu gibi ilerlese de araya serpiştirilmiş olan şanş oyunları ile farklı bir atmosfer yaratılıyor.

Sunulan şans oyunları farklı yapılara sahip. Bazılarında hızlı refleksler sergilememiz gerekirken bazıları tamamen şansa kalıyor. Farklılaştırılmış olmaları oyunun kısa süre sonra monotonlaşmasına engel oluyor ve daha uzun soluklu bir deneyim sunulmuş oluyor.

Harvest Slots'ta özellikle çocukların dikkatini çekecek türden grafiklere yer verilmiş. Renkli ve sevimli modellemeler çizgi film havasına sahip olsalar da kalitesiz durmuyorlar.

Oyun her ne kadar ücretsiz olsa da parayla satın alınabilen parçalar sunuyor. Bunları satın almak zorunlu değil fakat oyun üzerinde belli oranda etkiye sahipler.