Hidden Objects-Nevertales: The Beauty Within 1.0.4 (ios)

Hidden Objects-Nevertales: The Beauty Within

Hidden Objects-Nevertales: The Beauty Within
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    0

  • Üretici

    Big Fish Games

Esrarengiz olayları çözerek kötü büyüleri ortadan kaldırabileceğiniz sıra dışı bir oyundur.

Büyü yapılmış bir bebeği sahiplenerek türlü belalarla uğraşacağınız ve esrarengiz olayları çözerek bebekteki büyüyü kaldırabileceğiniz Hidden Objects-Nevertales, Android ve İOS sürümleri ile iki farklı platformda oyun tutkunlarına hizmet veren kaliteli bir oyun olarak öne çıkıyor.

Oyunda onlarca ilginç karakter ve birçok ürkütücü mekan bulunmaktadır. Ayrıca olayları çözmenizde size yardımcı olacak sayısız ipucu ve gizli nesne yer almaktadır. Birbirinden zor bulmacalar ve eşleştirmeler yaparak ihtiyacınız olan ipuçlarını toplayabilir ve kayıp objeleri bularak görevleri tamamlayabilirsiniz. Macera dolu bölümleri ve sıra dışı tasarımı ile sıkılmadan oynayabileceğiniz sürükleyici bir oyun sizleri bekliyor.

Kaliteli grafikler ve ses efektleri ile donatılmış bu oyunda amaç, kapınıza bırakılan büyülü bebeği sahiplenerek esrarengiz olayları çözmek ve kötü büyüyü ortadan kaldırmaktır. Tanımadığınız birileri tarafından kapınıza bırakılan ve türlü belaları beraberinde getiren bir bebeğin üzerindeki büyüyü etkisiz hale getirmelisiniz. Gizli nesneleri bularak doğru iz üstünde yoğunlaşabilir ipucu toplayabilirsiniz. Klasik kategoride yer alan Hidden Objects-Nevertales ile sizde sır dolu olayları aydınlatabilir ve macera dolu anlar yaşayabilirsiniz.

YORUMLAR