Hopper 1.0.1 (ios)

Hopper

Hopper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hopper uygulamasını kullanarak uçak biletlerinizi diğer satıcılara oranla en uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Hopper, seyahat danışmanı olarak nitelendirebileceğimiz mobil bir uygulama. Bu uygulama sayesinde uçak biletlerinizi yüzde 40 oranında daha ucuz satın alabilir ve sorunsuz uçuş keyfi yaşayabilirsiniz.

Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle belirtilen bölüme nereye uçmak istediğinizi yazmanız gerekli. Daha sonra Hopper gideceğiniz ülkeye göre uçuş şekillerini size soruyor. Tüm ayrıntıları girdikten sonra uygulama otomatik olarak şirketleri araştırıyor ve sizin için en uygun olan uçuş zamanını seçiyor. Zaman aralıkları biletin fiyatına göre farklı renklerde gösteriliyor ve bu sayede Hopper ile o ayın en ucuz bilet satılan gününü bulabilirsiniz. Uygulamayı kullanarak bilet alırsanız çeşitli puanlar kazanma ve bu puanlarla da daha ucuz bilet alma imkanınızın olduğu söyleniyor.

Hopper uygulamasının içerisine bir bildirim sistemi entegre edilmiş. Bu sayede uygulama takip etmesini istediğiniz bir uçuşun bilet fiyatı düştüğünde telefonunuza bildirim göndererek sizi haberdar ediyor. Bu güzel seyahat uygulamasını sıklıkla yurtdışına uçanların denemesinde fayda var gibi. Hopper uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz. Yalnız uygulamanın İngilizce olduğunu ve kullanabilmek için İngilizce bilmeniz gerektiğini de hatırlatalım. 

ARTILAR
EKSİLER

Kısıtlı dil desteği.

YORUMLAR