I am Bread 1.0 (ios)

I am Bread

1.0
I am Bread
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

I am Bread sıradışı bir mobil platform oyunudur

I am Bread ilk olarak bilgisayar için yayınlanan ve bir hayli beğeni kazanan ilginç simülasyon oyununun mobil versiyonu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bu tost ekmeği simülatöründe sıradışı bir senaryo bulunmakta. I am Bread'de bir tost ekmeğinin maceralarına tanık oluyoruz. Temel amacımız ise tost makinasına girerek en lezzetli tost olabilmek. Fakat bu işin bir tost ekmeği için nasıl zorlu bir mücadele olacağını oyunu oynadıkça anlıyoruz. Her gün kullandığımız eşyalar, evdeki mobilyalar, araçlar ve farklı yüzeyler karşımıza ölümcül birer engel olarak çıkıyor. Bir tost ekmeği olarak lezzetimizi kaybetmemiz bu engelleri aşmamıza bağlı.

I am Bread 3 boyutlu bir platform oyunu olarak tanımlanabilir. Oyunda ilerlerken karşımıza aşmamız gereken fiziksel bulmacalar çıkıyor. Bu bulmacaları çözmek için etrafımızdaki öğelerden faydalanıyoruz ve kendimize bir çıkış yolu yaratıyoruz. Oyunda yer alan 8 bölümde mutfağın haricinde evin diğer yerlerinde yol alıyoruz ve hatta bahçeye bile çıkıyoruz. Zemindeki lezzetimizi kaçıracak şeylere dikkat etmemiz gerekiyor.

I am Bread göze hoş görünen yüksek detaylı grafiklere sahip. Kendine has oyun yapısıyla beğeni kazanan oyunun kontrollerinin de kolay olduğu söylenebilir.