I'm Hero

I'm Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

I'm Hero, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir kart oyunu.

I'm Hero, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz bir kart oyunu olarak dikkatleri üzerine topluyor. Tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğimiz bu oyun, konu itibariyle M.Ö 2038 yılına doğru uzanıyor ve bizleri sürükleyici bir zombi istilasına konuk ediyor.

Beklenmedik bir hata sonucunda laboratuvar ortamından sızan virüs, dünya üzerindeki canlıları ele geçirmiş ve gezegeni kıyamete sürüklemiştir. Bu kaos ortamında ortaya çıkan kahramanlarımız, zombileri durdurup dünyanın eski haline dönmesi için elinden geleni yapmaya hazırdır.

Süper güçlere sahip kahramanları kullanarak zombileri yok etmeye çalıştığımız bu oyunda sürükleyici bir hikaye akışında ilerliyoruz. Savaşlar esnasında üç boyutlu savaş moduna geçiş yapan I'm Hero, klasik kart oyunlarının tekdüzeliğinden epey uzakta. Elimizde bulunan karakterler her savaşın ardından daha da güçlü hale geliyor.

Yüksek çözünürlüklü grafikleri, birbirinden ilginç tasarımlara sahip karakterleri ve akıcı animasyonları ile I'm Hero'nun kısa sürede epey başarı elde edeceğini düşünüyoruz.

YORUMLAR