InkHunter 2.1.0 (ios)

InkHunter

InkHunter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

InkHunter uygulaması içerisinde yer alan dövmelerin, vücudunuzda nasıl durduğunu görün.

InkHunter, dövme seçmenize ve dövme yaptırma kararınıza yardımcı olan bir iPhone ve iPad uygulaması.

Dövme yaptırmak oldukça zor iştir. Bütün hayatınız boyunca üzerinizde taşıyacağınız bir çizimi seçmek daha da zor bir iştir. InkHunter isimli uygulama ise dövme yaptırma kararınızı kolaylaştıracak cinsten. Uygulamanın yardımıyla, dövmelerin vücudunuzda nasıl duracağını görebiliyor, dövmeyi tam olarak hangi bölgenize yaptırmanız gerektiğini seçebiliyorsunuz. Bildiğiniz gibi dövme yaptırma işi tek atışlık bir durum. Yani yaptırmak istediğiniz çizimi seçiyor ve vücudunuzun bir bölgesine bunu yaptırıyorsunuz. Ardından dövmeyi keşke başka bir yere yaptırsaydım diyebiliyorsunuz.

InkHunter ise tüm bu adımları tek bir uygulama altında toplamayı başarmış durumda. Öncelikle uygulama içerisinde yer alan bir dövmeyi seçiyorsunuz. Ardından açılan kamera sayesinde bu çizimi, vücudunuz istediğiniz yerine konumlandırabiliyorsunuz. Eğer istediğiniz şartları sağlarsanız, gerçekten dövme yaptırmışçasına, o görüntünün fotoğrafını da almanız mümkün.

Dövmeyi seçme, yerleştirme ve fotoğrafını çekme işleminin ardından, yine uygulama içerisinde fotoğrafı düzenleyebiliyorsunuz. Tüm bu işlemlerin sonunda ise düzenlediğiniz fotoğrafları sosyal medya üzerinden ya da harici uygulamalar aracılığıyla arkadaşlarınızla paylaşmanız da mümkün olabiliyor.