Iron Force 1.2.1 (ios)

Iron Force

Iron Force
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , İsveççe , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    2,906

  • Üretici

    Chillingo Ltd

Iron Force, iPhone ve iPad'leriniz ile oynayabileceğiniz mükemmel ve aynı zamanda ücretsiz bir tank savaşı oyunudur.

Iron Force, iPhone ve iPad'leriniz ile birlikte oynayabileceğiniz mükemmel ve bir o kadar heyecanlı tank savaş oyunlarından bir tanesidir. Mükemmel grafik ve ses efektlerine sahip olan oyunu saatlerce hiç sıkılmadan oynayabilirsiniz.

Oyunu yükledikten sonra giriş yaparak 2 farklı moda giriş yaparak savaşa katılabilirsiniz. Bunlardan bir tanesi 6 kişilik bir alanda herkesin birbirine düşman olduğu ve sadece tek bir kazananın olduğu oyun modu. Bu oyun modunda gördüğünüz her rakibi yok etmeye çalışmalısınız. Diğer oyun modu ise 3'e 3 olarak takım halinde yapılan savaşlar. Bu savaşlarda takım oyunu oynayarak, takım arkadaşlarınız ile strateji geliştirerek karşı takımı yok etmeye çalışıyorsunuz. Oldukça heyecanlı mücadelelerin ve savaşların yaşandığı oyunu nefeslerinizi tutup heyecanla oynayacağınıza eminim.

Oyunun en güzel yanlarından birisi ise arkadaşlarınız ile birlikte oynayabilme fırsatı. Savaş oyununa meraklı diğer arkadaşlarınız ile ister takım kurarak isterseniz onlara düşman olarak savaşa girebilirsiniz. Oyunda 12 farklı seçebileceğiniz tank ve 4 farklı savaş arenası bulunmaktadır. Tanklarınızın gücünü, hızını ve diğer özelliklerini arttırabileceğiniz bir sistem mevcut. Tank gelişimlerini dikkatli yaparak tankınızı yok edilemez bir canavara dönüştürebilirsiniz. Ayrıca 4 farklı arenanın her birinde avantajlı ve zayıf noktalar bulunmaktadır. Oynadıkça daha da alışarak öğreneceğiniz arenalarda bir süre sonra tüm detayları biliyor hale gelerek adeta usta bir savaşçı olabilirsiniz.

Rakiplerinizle karşılaşmadan önce oyuna alışabilmek için oyun içerisindeki botlarla istediğiniz kadar pratik yaparak hazır hale gelebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak indirerek oynayabileceğiniz Iron Force oyununda ister tek başınıza isterseniz arkadaşlarınızla birlikte rakiplere veya onlara karşı savaş vererek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

YORUMLAR