IT: Escape from Pennywise 1.0 (ios)

IT: Escape from Pennywise

1.0
IT: Escape from Pennywise
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tüm zamanların en çok izlenen korku filmi IT (O) oyun olarak karşımızda.

IT: Escape from Pennywise VR, Stephen King’in romanından uyarlanan, tüm zamanların en çok izlenen korku filmi olan IT Türkçe adıyla O’nun mobil oyunu. Çocuklara dehşet saçan ürkütücü palyaço Pennywise ile yüz yüze gelmeden Neibolt evinden kaçmaya çalıştığımız oyun, sanal gerçeklik desteğiyle geliyor. Korkuyu iliklerinizde hissedeceğiniz, tüyler ürpertici evde geçen karanlıklarla dolu bu VR oyunu kesinlikle oynamalısınız.

Stephen King’in romanından beyaz perdeye uyarlanan, ilk 3 günde 123 milyon dolarlık hasılat yapan ve tüm zamanların en çok izlenen korku filmi olan IT (O), mobil oyun olarak karşımızda. Warner Bros’un sanal gerçeklik (VR) destekli korku - gerilim oyununda makyajıyla bizleri büyüleyen palyaço Pennywise’a yakalanmadan evi terk etmek için uğraş veriyoruz. Hangi kapıdan girdiğimiz önemli değil; sadece tek bir çıkış noktası var.

Korkularımızla yüzleşmemizi isteyen oyunun sunduğu atmosfer film kadar etkileyici. Korku oyunlarını seviyorsanız VR (sanal gerçeklik) teknolojisiyle hazırlanmış bu oyunu oynamanızı isterim.

YORUMLAR