Juventus Fantasy Manager 2015 5.21 (ios)

Juventus Fantasy Manager 2015

Juventus Fantasy Manager 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Juventus Fantasy Manager 2015 ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil menajerlik oyunudur

Juventus Fantasy Manager 2015 oyunculara bir takım yönetmenin ne kadar güç bir iş olduğunu uygulamalı olarak gösteren bir mobil menajerlik oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Juventus Fantasy Manager 2015'de şampiyonluğa giden takım yönetme tecrübemize takımımızdaki oyuncularla sözleşme imzalayarak başlıyoruz. Bu adımdan sonra ise takımımızın her detayıyla ilgilenmek bize düşüyor. Pirlo, Tevez, Buffon, Marchisio, Pogba ve Evra gibi Juventus yıldızlarının yanısıra dünya çapındaki liglerde faaliyet gösteren diğer yıldız oyuncuları takımımıza transfer edebiliyor ve ideal 11'imizi oluşturabiliyoruz. Bu oyuncuların her birinin yetenekleri gerçekçi istatistiklerle oyuna yansıtılıyor. Oyuncularımıza antrenman yaptırarak onların yeteneklerini daha da ileriye taşıyabiliyor ve takımımızı daha güçlü hale getirebiliyoruz.

Juventus Fantasy Manager 2015'de takımımız maçlara çıkmadan önce ilk 11'i, sahada nasıl bir oyun oynanacağını ve taktikleri belirliyoruz. Bu seçimlerimiz maçlarda galip veya mağlup olacağımızı belirliyor. Eğer maç öncesinde iyi hazırlanırsak, oyuncularımızı formda tutarsak bu çalışmalarımız meyvelerini maçlar esnasında gösteriyor. Oyunu dilerseniz tek başınıza oynayabiliyorsunuz, dilerseniz arkdaşlarınızın desteğini alabiliyor veya diğer oyunculara karşı maça çıkabiliyorsunuz.