Karate Fighter

Karate Fighter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Karate Fighter, iPhone ve iPad'de ücretsiz oynayabileceğiniz ufak boyutlu dövüş oyunu.

Karate Fighter, gölge karakterlerin yer aldığı aksiyon yüklü iki boyutlu dövüş oyunu olarak mobil platformda yerini alıyor. iPhone ve iPad’de reflekslerinizi test edebileceğiniz ufak boyutlu ve de ücretsiz dövüş oyunu arıyorsanız tavsiye ederim.

Ufak boyutlu olmasıyla 16 GB iOS cihaz kullanıcılarının beğenisini kazanacağını düşündüğüm dövüş oyununda bir karate ustasının yerine geçiyorsunuz. Etrafınızı saran çok sayıda farklı silahlar kullanabilen düşmanlarla mücadele ediyorsunuz. Yakın dövüşte son derece iyisiniz ve karate ustalarının kullanabildiği tüm silahlar elinizin altında. Düşmanları genellikle çok yakınınıza geldiklerinde öldürebiliyorsunuz ancak sayıları çok olduğundan mağazaya uğrayıp silah almanızı öneririm.

Aksiyonun hiç dinmediği dövüş oyununda sağınızdan solunuzdan gelen düşmanları bitirmek için ekranın köşelerine yerleştirilmiş butonları kullanıyorsunuz. Çok seri olmanız gerektiğini söylememe gerek yok sanırım. Teke tek kaldığınız dövüşler de oluyor. Kombo gücünüzü açığa çıkardığınız bu dövüşlerde düşmanınız hangi yöndeyseniz oradaki butona seri dokunuyorsunuz.