Kinectimals

Kinectimals
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kinectimals, hayvanat bahçesindeki hayvanlarla oyunlar oynayabileceğiniz, onları sevebileceğiniz, eğitebileceğiniz eğlenceli bir oyun.

Aslan, kaplan, panda, köpek, kedi ve diğer hayvanlarının yavru hallerini seviyor ancak hayvanat bahçesine gidecek vakit bulamıyorsanız Kinectimals sayesinde yerinizden kalkmadan hayvana bahçesinin sevimli elemanlarını sevebilir, onlarla çeşitli oyunlar oynayabilirsiniz.

Kinectimals, aslında Microsoft’un Xbox 360 konsolu için çıkardığı bir oyun ve Kinect ile oynanabiliyor. Ancak çocuklar tarafından o kadar sevilmiş ki kısa zamanda mobil platformlarda da yayınlamış ve gerek görsel açıdan gerekse de oynanış açısından konsoldan aşağı kalır bir yanı yok.

Oyunda yer yer oyunlar oynayarak, yer yer besleyerek, yer yer eğiterek vakit geçirebileceğimiz çok sayıda hayvan bulunuyor. Kedi, köpek, aslan, panda ve daha onlarca hayvanın en şirin dönemleri yani yavru halleri aktarılmış ve oyun oynarken, sevilirken verdikleri tepkiler gerçekten kelimelerle anlatılamayacak kadar başarılı.

Kinectimals, hayvanlarla oynamayı, onlarla vakit geçirmeyi seven herkesin kesinlikle oynamasını istediğim bir oyun.

YORUMLAR