LASER! 1.2 (ios)

LASER!

1.2
LASER!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LASER!, reflekslere dayalı beceri oyunları oynamaktan keyif alanlara hitap ediyor.

LASER!, beceri oyunları oynamaktan keyif alan ve bu kategoride oynayabilecekleri ücretsiz bir oyun arayışında olan oyunseverlerin göz atması gereken yapımlardan bir tanesi.

Kaliteli grafikleri ve akıcı oyun yapısıyla beğeni toplayan LASER!'da başarılı olabilmek için çok iyi gözlem yapmamız ve hızlı hareket etmemiz gerekiyor. Yapacağımız en ufak bir zamanlama hatası oyunu başarısızlıkla sonuçlandırmamıza sebep olabilir.

Oyundaki temel amacımız piramitlerden gelen saldırılardan kaçarak mümkün olduğunca ilerlemek. Ekrana yapacağımız dokunuşlar ile kontrolümüze verilen küpü ileri hareket ettirebiliyoruz. Bu noktada dikkat etmemiz gereken en önemli ayrıntı ise üzerinde durduğumuz platformların zamanla düşüyor olması. Bu yüzden aynı noktada uzun süre kalmamalı ve hemen ileri gitmeliyiz.

Ücretsiz olduğu için oyunda reklamlar var fakat satın alma yaparak reklamları kaldırabiliyoruz. Genel olarak keyif veren bir oyun olan LASER!, bu tarz oyunlardan keyif alan oyunseverlerin uzun vakitler boyunca ellerindne düşüremeyecekleri bir seçenek.

YORUMLAR