Lep's World 2 2.4.1 (ios)

Lep's World 2

Lep's World 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    87

  • Üretici

    nerByte GmbH

Lep's World 2 tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz eğlenceli ve macera dolu bir platform oyunu.

Lep's World 2 ilk bakışta Super Mario'yu andıran eğlenceli bir iOS oyunu. Mobil cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz keyifli bir platform oyunu olarak öne çıkan bu oyunda Lep ismindeki bir karakterin kontrolünü ele alıyor ve birbirinden ilginç ortamlarda mücadele ediyoruz.

Oyundaki tüm dinamikler Super mario'ya benziyor. Aslında Lep's World 2'ye Super Mario'nun taklidi muamelesi yapmak doğru olmaz fakat referans olarak en iyi örnek şu an için Super Mario. Bölümler boyunca ilerleyen karakterimizin karşısına ilginç yaratıklar çıkıyor. Elbette ki bunların her birinden sakınmamız gerekiyor. Yapmamız gereken tek şey düşmanlardan kaçmak değil, bölümlere serpiştirilmiş olan puanları da toplamak. Farklı bölümlerde mücadele ettiğimiz için oyunda asla tekdüzelik hissine kapılmıyoruz.

Bu tarz platform oyunlarında görmeye alıştığımız gibi Lep's World 2'de de süre faktörü mevcut. Dikkatli olmaya özen gösterirken çok yavaş hareket edip süreden dolayı da kaybetmek olası. Bu yüzden hem zamana karşı oynamalı hem ded tehlikelere karşı gözümüzü dört açmalıyız.

Grafik olarak bu tarz bir oyundan beklenen kaliteyi hiç zorlanmadan veren Lep's World 2, ücretsiz olarak oynanabilecek en iyi mobil platform oyunlarından bir tanesi.

YORUMLAR