letgo: 2. El Eşya Alım & Satım 1.151.0 (ios)

letgo: 2. El Eşya Alım & Satım

letgo: 2. El Eşya Alım & Satım
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    6,946

  • Üretici

    letgo

letgo: 2. El Eşya Alım & Satım ikinci el ticaretinde kullanabileceğiniz bir mobil uygulamadır

letgo: 2. El Eşya Alım & Satım eğer kullanmadığınız eşyaları satmak veya yeni eşyaları daha ucuza almak isterseniz işinize yarayabilecek bir ikinci el alışveriş uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir ikinci el satış ve ikinci el alım uygulaması olan letgo: 2. El Eşya Alım & Satım'da evinizin bir köşesinde öylece duran ve kullanmadığınız eşyaları değerlendirebilmenize imkan veriliyor. Kullanıcılar kendilerine bir hesap açıyorlar ve satacakları ürünlerin fotoğraflarını çekerek uygulamaya koyuyorlar. Bundan sonra uygulamayı kullanan diğer kullanıcılar eşyanıza göz atabiliyor ve teklif sunabiliyor. letgo: 2. El Eşya Alım & Satım'da eşyalar açık artırma usulü satılmakta.

letgo: 2. El Eşya Alım & Satım'da hesap oluşturmadan listelenen ürünlere göz atabiliyorsunuz. Uygulama içerisinde farklı kategoriler altında birçok farklı ikinci el eşya listeleniyor. Dilerseniz arama yaparak aradığınız ürünlere daha hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Uygulama konum filtrelemesine de sahip. Böylece sadece size yakın yerlerdeki eşyaları görebiliyorsunuz. Beyaz eşyadan giyime, ev eşyalarından 2. el arabaya, elektronik eşyalardan film, kitap ve müzik ürünlerine birçok farklı eşyaya ulaşabilmeniz mümkün. Satın almak istediğiniz eşyalara teklif vermek için kendinize bir hesap oluşturmanız gerekiyor.

YORUMLAR