Mage and Minions 1.0.17 (ios)

Mage and Minions

Mage and Minions
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    173

  • Üretici

    Making Fun

Hack and Slash oyunlarını sevenlere Diablo benzeri bir tat sunan Mage and Minions ücretsiz olarak bulabileceğiniz en iyi alternatiflerden biri olarak dikkat çekiyor.

Mobil oyun dünyasını sarmalamaya başlayan Diablo klonlarından sonra klon da olsa kalitesi artan ürünlere göz atmanın faydalı olacağı kanısındayım. Bu sebeple Mage and Minions isimli bu oyunda mutlaka bir göz atın diyoruz. Hack and slash tarzı oyunlarla tanışıksanız sizi bekleyen şeyin farkındasınız ama bilmeyenler için kısaca şu şekilde anlatabiliriz: Rakipleri öldürdükçe bulduğunuz silah ve zırhlar ile birlikte edindiğiniz tecrübe puanlarıyla seviye atlayıp sürekli olarak güçleniyorsunuz. Seviyeleriniz arttıkça yeni yetenekler elde edip oyun tarzınıza göre yetenek seçimi yapıp daha kişisel bir oyun karakteri elde etmeniz de mümkün. Mage and Minions, Diablo seven oyuncuların ruhunu canlı tutmayı başarıyor.

Ne var ki mobil bir oyunun kazanç kapısı olan oyun içi satın almalar da bu oyunun öne çıkan zayıf tarafı. Mage and Minions, ücretsiz olarak indirilse de bir yerden sonra para kazandırması gereken bir oyun olduğu için ekonominin kurbanı diyebiliriz. Oyunda oynadığınız karakter tek bir sınıf olsa da hem tank özellikleriniz var hem de büyü yapabiliyorsunuz. Size yardımcı olarak gelen ekip arkadaşları ise belli alanlarda daha uzman olduğu için eksiklerinizi kapatıp daha sağlıklı bir yetenek dağılımı yapmanızda yardımcı oluyorlar.

Seviye atladıkça yeni yetenekler kazanabiliyorsunuz ancak her birini aynı anda kullanabilmeniz için yetenek slotları açmanız gerekiyor. Bunun için de oyun içersinde satın aldığınız elmasları kullanmanız isteniyor. Satın alma ile bunlara ulaşma yolunuz olsa da uzunca bir süre oynayanlar eski bölümleri oynarken veya bölümleri eksiksiz bitirenlere de elmaslar armağan ediliyor. Yanınızdaki ekip arkadaşlarının yetenekleri de elmaslar sayesinde gelişiyor. Diablo ile kıyaslandığında daha tekdüze bir izlenimi olan bu oyun elindeki malzemeyi iyi kullanan ve mekanikleri başarılı bir şekilde tasarlanmış bir oyun.

ARTILAR

Ücretsiz

Başarılı bir Hack and Slash oyunu

EKSİLER

Oyun içi satın alma

YORUMLAR