Meme Generator Free 1.015 (ios)

Meme Generator Free

Meme Generator Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Meme Generator iPhone ve iPad için komik resim oluşturma uygulamasıdır.

Kendinize özel "Meme" komik resimleri iPhone ve iPad'inizde yapmanızı sağlayan kullanımı oldukça kolay program Meme Generator, ücretsiz indirebileceğiniz ve eiliniz altında bulundurabileceğiniz eğlenceli bir zaman öldürücü uygulama. 400'ün üzerinde hazır taslak fotoğraf arasından seçebileceğiniz gibi kendi galerinizden seçeceğiniz fotoğrafların da üzerine istediğiniz yazı tipi, rengi ve büyüklüğünde espiri yazabileceğiniz Meme Generator'daki taslaklar sürekli yenilenerek sizi sıkılmaktan kurtarıyor.

Arama filtresi sayesinde istediğiniz "Meme" karakterini hemen buluyor, isterseniz tek isterseniz 10'a kadar fotoğrafı birleştirip yapacağınız komik resimlerinize çerçeve ekleyip süsleyebiliyor, çizgi roman yaratabiliyorsunuz. Oluşturduğunuz resimleri uygulamaya yüklemeden önce size soran ve özel olabilecek resimlerinizi bu sayede koruyan uygulamanın ayrıca resim üzerine uygulama etiketi eklemeyerek sanat eserinizin özgünlüğünü koruması marketteki benzerlerinden bir adım öne çıkmasını sağlıyor.

Bad Luck Brian, Brace yourselves, Challenge Accepted, College Freshman, Like A Sir, First World Problems, Forever Alone, Grumpy Cat, Impossibru, Me Gusta, Overly Attached Girlfriend, Scumbag Steve, Socially Awkward Penguin, Success Kid, Trollface, Y U NO gibi pek çok popüler "Meme" karakterine siz de kendi cümlelerinizle renk katmak istiyorsanız uygulamayı indirmenizi tavsiye ederiz.

YORUMLAR