Microsoft Build

Microsoft Build
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    22

  • Üretici

    Eventbase Inc.

Microsoft Build, Build 2016 Konferansı'na katılacak kullanıcılar için hazırlanmış resmi iPhone uygulaması.

Microsoft Build, 30 Mart 2016'da başlayacak Build 2016 Geliştirici Konferansı’na katılacaklar için hazırlanmış resmi etkinlik uygulaması olarak öne çıkıyor. Sadece iPhone üzerinden kullanılabilen uygulamada oturum detaylarından konuşmacı ve katılımcılara, kişisel ajandadan etkinlik yerini gösteren haritaya kadar her şey mevcut.

Microsoft’un her yıl düzenlediği yeni ürünlerini görücüye çıkardığı Build Geliştirici Konferansının bu sene çok daha hareketli geçeceği Microsoft’a yakınlığı ile tanınan Nawzil tarafından açıklandı. Yeni Surface tabletler, Lumia amiral gemisi akıllı telefonlar, Xbox ve evrensel uygulamalar, nesnelerin interneti ve Windows 10 gibi çok büyük beklentilerin karşılanıp karşılanmayacağını etkinlik günü göreceğiz ve detayları sizlerle paylaşacağız. Tabii ki bu büyük etkinliğe katılan kullanıcısı sayısı oldukça fazla ve Microsoft bu kullanıcılar için özel bir uygulama geliştirdi ve Microsoft Build adıyla yayınladı.

Konferansa kayıt esnasında verilen Microsoft e-posta adresi ve şifre ile kullanılabilen diğer bir deyişle herkesin kullanımına açık olmayan Microsoft Build uygulamasında etkinlik için planlama yapma, konuşmacıları görme, etkinliğe katılanlarla sohbet etme, etkinlikten haberleri takip etme gibi seçenekler mevcut.

YORUMLAR