Milyonluk Resim 1.2 (ios)

Milyonluk Resim

1.2
Milyonluk Resim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    573

  • Üretici

    Talpa Holding N.V.

FOX Milyonluk Resim uygulamasını iPhone ve iPad'inizde indirin, Selçuk Yöntem ile canlı yarışın.

Milyonluk Resim, Selçuk Yöntem’in sunumuyla FOX TV ekranlarının yeni bilgi yarışması programının yan ekran uygulaması. FOX Milyonluk Resim uygulamasını iPhone / iPad’inize indirerek oturduğunuz yerden canlı olarak yarışabilirsiniz.

Yayınlandığı ilk gün büyük ilgi gören canlı bilgi yarışması FOX Milyonluk Resim’in mobil uygulamasını telefonunuza indirerek stüdyo yarışıyormuşçasına yarışmanın keyfini sürebilirsiniz. Bu nasıl mı oluyor? Her hafta sorular yarışmayla eş zamanlı olarak uygulamaya yansıtılıyor. Program başladığı vakit siz de telefonunuzun başına geçiyor ve yarışmacıya yöneltilen soruları yanıtlamaya çalışıyorsunuz. Stüdyo yarışmacısı joker olarak sizi seçerse programa katılma şansı elde ediyorsunuz.

Görsel hafıza ve genel kültürüne güvenenlerin katılım gösterdiği FOX Milyonluk Resim bilgi yarışması programında dev bir ekrandaki görselle bağlantılı 12 soru yöneltiliyor katılımcılara. 12 soru sonunda verilen büyük ödül 1 milyon dolar. Selçuk Yöntem ile canlı yarışmak için hemen Milyonluk Resim uygulamasını mobil cihazınıza indirin.

YORUMLAR