Mobijot

Mobijot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kapsamlı özellikleriyle dikkat çeken Mobijot daha düzenli yaşamak isteyen herkesin kullanması gerekenler arasında.

Mobijot iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz kapsamlı ve işlevsel özellikleriyle dikakt çeken bir ajanda uygulamasıdır. Uygulama siyah ağırlıklı bir arayüzden oluşmakta. Tüm işlevler temiz bir şekilde arayüze eklenmiş ve kullanırken herhangi bir zorluk yaratmıyor.

Uygulamanın en büyük işlevi hoşunuza giden ve ilginizi çeken servisleri, yerleri, restoranları, insanları uygulamaya ekleyebiliyor olmamız. Örneğin aracınız arıza yaptı ve gittiğiniz tamircinin hizmetinden çok memnun kaldınız. Bu durumda hemen adres bilgilerini, isimleri ve hatta harita bilgilerini dahi Mobijot'a kaydedip bu bilgileri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bu örnekleri çoğaltmak mümkün. Örneğin şehirdışında gittiğiniz ve hizmetinden memnun kaldığınız bir restoran için de aynı şeyleri yapabilirsiniz. Yapabilecekleriniz tamamen size kalmış. Sosyal medya entegrasyonu da sunan Mobijot gerçekten çok kullanışlı ve faydalı bir uygulama. Hoşlandığınız şeyleri, yerleri, barları, restoranları, servis sağlayıcılarını güvenle kaydedebileceğiniz ücretsiz bir uygulama.