Mochu Says Goodnight

Mochu Says Goodnight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mochu Says Goodnight, çocukları için eğlenceli bir yabancı dil eğitim uygulaması arayanlara hitap ediyor.

Mochu Says Goodnight, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğimiz bir eğitim uygulaması.

Yetişkinlerden ziyade çocuklara yönelik hazırlanmış olan bu uygulama sayesinde küçük yaştaki çocuklar yabancı dil eğitimini zihinlerinin en verimli çalıştığı çağlarda almış oluyorlar.

Uzmanlar her fırsatta özellikle yabancı dil eğitiminin küçük yaşlarda verilmesinin çok daha verimli olduğunu dile getiriyorlar. Bu fikre yönelik hazırlanan Mochu Says Goodnight İngilizce, Fransızca, İspanyolca ve İtalyanca dillerini çocuklara eğlenceli yoldan öğretmeyi amaçlıyor. Elbette kapsamlı bir dil eğitiminden ziyade temellerin atıldığı ve fonetik bilgilerin verildiği bir eğitimden bahsediyoruz.

Uygulamada şarkılar, hikayeler, sesler ve bazı interaktif oyunlar yer alıyor. Bu içeriklerin her biri belirli kriterlere göre çocukların maksimum verimde öğrenim elde edebilmeleri için tasarlanmış. Uygulamanın atmosferi eğlenceli modellemeler ile zenginleştirilmiş.

Çocukların ilgisini çekebilecek bir yapıya sahip olan Mochu Says Goodnight, çocuklarına yabancı dil eğitimi vermek isteyen ebeveynlerin denemesi gereken bir yapım.

YORUMLAR