Money Lover 3.0.16 (ios)
Money Lover
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    18

  • Üretici

    ZooStudio

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz bütçe takip uygulamasıdır.

Kişisel bütçenizin takibini tutmakta zorluk çekiyor olabilirsiniz, bu da hızlı yaşadığımız günümüzde çok normal. Sürekli peşin ya da kredi kartıyla alışveriş yapıyoruz, internetten alışveriş yapıyoruz, yemek yiyoruz gibi bir çok harcamamız oluyor. Bunların takibini tutamadığımız zamanda finansal olarak sıkıntıya girebiliyoruz.

Işte bu gibi durumlar yaşamamamız için geliştirilmiş bir çok bütçe takip uygulaması var ve Money Lover da bunlar arasında en iyilerinden bir tanesi diyebilirim. Şık ve kolay kullanılan arayüzü ile gelir gider takibinizi kolayca yapabilirsiniz.

Kazanımlarınızın ve harcamalarınızın takibi yanında kendinize bir bütçe planı oluşturabilirsiniz. Ayrıca yine borç takibi yapabileceğiniz gelişmiş araçlar da uygulamada mevcut. Ana ekrana koyabileceğiniz widget ile uygulamayı açmak zorunda bile kalmıyorsunuz.

Yine uygulama bir çok istatistik seçeneği sunuyor. Eğer isterseniz aylık harcama raporu, genel bütçe raporu ve işlemlerinizin raporlarını alabilirsiniz. 45'ten fazla para birimi barındıran uygulama üstelik Türkçe.

YORUMLAR