Montblanc ScreenWriter 1.0.0 (ios)

Montblanc ScreenWriter

Montblanc ScreenWriter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Montblanc ScreenWriter sade ve şık arayüzüyle dikkat çeken pratik bir not alma aracıdır.

Montblanc ScreenWriter tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz sade ve pratik tasarımıyla dikkat çeken bir not alma uygulamasıdır. Hem iPhone hem de iPad’ler üzerinde sorunsuzca çalışan bu uygulamayı kullanarak önemli notlarınızı, tarifleri, adres bilgilerini, toplantı detaylarını ve dahasını mobil cihazınız üzerine not alabilir ve saklayabilirsiniz.

Uygulamanın en fazla dikkat çeken noktaları arasında kullanım kolaylığı geliyor. Uygulamayı başlatır başlatmaz not alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Farklı kalem tipleri ve renkler sunan Montblanc ScreenWriter’da aldığınız notları bu araçlar sayesinde özelleştirebilir ve daha dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz. Tüm fonksiyonların sade arayüzde düzenli bir şekilde yerleştirilmiş olması da bir başka hoşumuza giden ayrıntısı.

Montblanc ScreenWriter ile aldığınız notlar otomatik olarak Camera Roll ile senkronize ediliyor. Bu sayede notları kaybetme riski olmadan saklama şansına sahip oluyorsunuz.

Genel olarak Montblanc ScreenWriter hem kullanışlı hem de şık bir not alma aracı arayanların denemesi gereken bir seçenek.

YORUMLAR