Montessori 1.0 (ios)

Montessori

1.0
Montessori
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Montessori çocuklar için geliştirilmiş eğlenceli oyunlardan bir tanesidir ve çocukların zihinsel gelişimini destekleyici içerikler sunmaktadır.

Montessori özellikle çocuklara hitap eden bir eşleştirme oyunudur. Çocukların düşünsel yeteneklerini geliştirmek üzere geliştirilmiş olan Montessori sayesinde çocuklar hem eğleniyor hem de çevrelerindeki nesneleri tanıma fırsatı yakalıyor.

Oyunda farklı tipte bölümler bulunuyor. Bu bölümlerde çocuklardan birbiriyle alakalı nesneleri eşleştirmeleri isteniyor. Örneğin güneş ile güneş gözlüğünü, lamba ile ampulü... Bu tarz oyunlar sonucunda çocuklar birbiriyle alakalı olan nesneleri tanıyarak zihinsel gelişimleri destekleniyor.

Montessori onlarca farklı sanatsal çizime ev sahipliği yapıyor. Renkli ve çocuksu arayüzü her çocuğun hoşuna gidecek ve ilgisini çekecek şekilde tasarlanmış. Oyun İngilizce olmasına rağmen kurallar çok basit olduğundan dolayı İngilizce bilmeyenlerin dahi zorlanacağını düşünmüyorum.

Eğer çocuğunuzun zihinsel gelişimini destekleyip çevresindeki nesneleri daha iyi tanımasını istiyorsanız, Montessor'yi denemenizde yarar var.

YORUMLAR