MyStuff2 3.0.8 (ios)

MyStuff2

MyStuff2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Farklı türdeki koleksiyonlarınızı arşivlemenize imkan tanıyan bu uygulama ile kitaplarınızı, albümlerinizi, listelerinizi ve farklı türdeki içeriklerinizi düzenli bir şekilde depolayabilirsiniz.

MyStuff2, iOS cihazları üzerinde kullanabileceğiniz kapsamlı bir arşivleme programıdır. Bildiğiniz gibi mobil cihazların veri saklama kapasiteleri her geçen gün artmakta. Hal böyle olunca biz kullanıcılar da cihazlarımızda daha fazla içerik saklıyoruz. Fakat asıl sorun bu noktadan sonra başlıyor, bu içerikleri nasıl düzenli bir şekilde saklayacağız?

MyStuff2 tam da bu amaca hizmet etmek için tasarlanmış bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Açıkçası yaptığı işe göre fiyatını bir nebze yüksek buldum. Bu uygulamayı kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızda depoladığınız müzik, kitap, oyun, film, uygulama ve daha fazla veriyi düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Farklı türde koleksiyon yapanların kullanışlı bulabileceği bir uygulama olan MyStuff2 isimli bu uygulamaya okuduğunuz kitapları, izlediğiniz filmleri, pul koleksyionunuzu, sevdiğiniz eserleri düzenli bir şekilde saklama imkanına sahipsiniz. Uygulama email, iCloud, Dropbox, Google Drive ve Box entegrasyonu da sunmakta. Bu fonksiyon sayesinde içeriklerinizi farklı cihazlar ile senkronize edebilirsiniz.

Eğer siz de etkilendiğiniz eserleri ve sahip olduğunuz eşya koleksiyonlarını saklayabileceğiniz kapsamlı bir uygulama arıyorsanız MyStuff2 işinizi görecektir.

YORUMLAR