Nancy Drew: Ghost of Thornton Hall 1.2 (ios)

Nancy Drew: Ghost of Thornton Hall

1.2
Nancy Drew: Ghost of Thornton Hall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Korkutucu atmosferiyle dikkat çeken oyunda hayaletlerin kol gezdiği bir malikanedeki sırları çözmeye çalışıyoruz.

Nancy Drew: Ghost of Thornton Hall, adından da anlaşılacağı üzere hayaletli bir konakta geçen hikayeyi konu alan bir oyun. Thornton malikanesinde düğün öncesi kutlama yapmaya hazırlanırken aniden ortadan kaybolan Jessalyn Thornton'un peşine düştüğümüz oyunda heyecan bir an olsun durmuyor.

Yakınları malikanenin geçmişi hakkında konuşmayı reddediyor ve bu bizi tedirgin etmekte. İçinde bulunduğumuz bu karmaşık ve güzemli durumda ipuçları peşine düşmekten başka yapabileceğimiz bir şey yok. Doğa üstü olayların sır perdesini aralamalı ve Jessalyn Thornton'a ne olduğunu bulmalıyız. Elbette bu o kadar da kolay değil hele bir de hayaletlerin kol gezdiği bir malikanede yalnız olduğumuzu düşürünürsek.

Oyunda eski yazıtları ve mezarları araştırarak hayaletin gizemini çözmeye çalışıyoruz. Etrafta çok fazla eşya ve obje olduğu için ipucu toplamak yavaş ilerliyor. Bölümlere serpiştirilmiş bulmacalar oyundaki stresi artırıyor. Oyundaki gizemi çözebilmek için konuşmaları iyi takip etmelisiniz. Son derece muhteşem görünen grafiklerin görev yaptığı oyunda farklı zorluk seviyeleri yer almakta.

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz ve korkutucu atmosferiyle dikkat çeken Nancy Drew: Ghost of Thornton Hall'ı herkese tavsiye ediyorum.