NBA Rush

NBA Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NBA Rush hem basketbol hem de sonsuz koşu temalarını birleştiren keyifli bir iOS oyunu.

NBA Rush her ne kadar isminde NBA ibaresini bulundursa da aslında tam olarak basketbol oyunu değil. Oyunda uzaylı istilasına karşı koymaya çalışan NBA oyuncularının kontrolünü ele alıyoruz ve dünyayı bu kötü niyetli yaratıklardan kurtarmaya çalışıyoruz.

Oyunda 90 basketbol yıldızından dilediklerimizi seçerek oyuna başlıyoruz. Öncelikle takım kurmamız gerekiyor. Sonsuz koşu oyunları her ne kadar kabak tadı vermiş olsa da NBA Rush’ta biraz daha dinamik bir altyapı kullanılmış. Uçan dairelere smaç basabilir ve uzaylılara gerçek oyun neymiş gösterebilirsiniz. Son derece keyifli bir atmosfere sahip olan oyunda karşımıza çıkan engellerden kaçarak daha uzağa gitmemiz gerekiyor.

Oyunda yer alan karakterlerin her biri farklı özelliklere sahip. Üçlü oyunculardan oluşan takıma istediğiniz oyuncuları almakta özgürsünüz. Oyunda uzaylılara karşı zorda kaldığınız zamanlarda oyuncuların özel güçlerini kullanarak durumu tersine çevirebilisiniz. Hem basketbol hem de sonsuz koşu oyunu temelarını birleştiren NBA Rush keyifli bir oyun.