NoteCeption

NoteCeption
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NoteCeption, yaşamınızı daha düzenli yaşamak ve yapacağınız her şeyi organize etmek için kullanabileceğiniz bir iOS not alma uygulaması.

NoteCeption, not alma uygulama kategorisi içerisinde yer almasına rağmen bir not alma uygulamasından çok daha fazlası olan iOS uygulaması. Klasik not alma uygulamaları genelde istediğiniz her şeyi not almanızı ve daha sonra hatırlamanızı sağlar. Fakat NoteCeption, not alma dışında farklı şekilde kategorilendirme yapmanıza olanak sağlar. Bu neden çok gelişmiş bir not alma uygulaması olduğunu söyleyebilirim.

Bu kategoride kullanabileceğiniz pek çok ücretsiz not alma uygulaması olmasına rağmen, NoteCeption'a sağlayacağı yarar için yaklaşık 4 TL civarı ücretin fazla olduğunu söyleyemem.

Mükemmel ve şık bir tasarıma sahip olan uygulamanın kullanımı da son derece rahat. Bu sayede gireceğiniz tüm notları rahatlıkla uygulamaya aktarabiliyorsunuz. Görev listesi hazırlayarak bu listenin kontrolünü sağlamaktan tutun, alışveriş ve diğer giderlerinizi hesaplamaya kadar pek çok gfonksiyonu bulunan NoteCeption, özellikle yoğn olarak çalışan ve sürekli bir şeyleri unutma yada kaçırma ihtimali olan kişiler için ideal bir uygulama diyebilirim.

Yemek tarifleri, alışveriş listesi, finans hesapları, yapılacak listesi, izlenecek dizi ve filmlerin listesi vb. kategoriler altında yine bu kategorilere özel hazırlanan arayüz üzerinde istediğiniz işlemleri yaparak hayatınızı kolaylaştırabiliyorsunuz. Kolaylaştırmak dışında yaşantınızı düzene sokmak istiyorsanız bu uygulama ile güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Notlarınız için kullanabileceğiniz 24 farklı ikon ile 9 adet de renk seçeneği bulunuyor. Böylece aldığınız notları hem isim hem de renk ve ikonlar ile farklılaştırabilirsiniz. iCloud ile senkronize olabilen NoteCeption uygulaması aldığınız notları XML olarak çıkartmanızı yada Dropbox'tan istediğiniz yazıları XML ve URL olarak almanızı sağlıyor.

Oldukça geniş çağlı bir not alma uygulaması olan NoteCeption'ı iPhone ve iPad'lerinizde kullanabilmek için mutlaka satın almanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR